SY-LA-BY nauka czytania Gra

39,99 zł

Kod: 22530
EAN: 5902719474972
Waga:0.40 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Wiek:
Gra edukacyjna składająca się z dwóch talii kart, które służą do gry na dwóch poziomach trudności. Jedna talia zawiera sylaby, druga, dla bardziej zaawansowanych graczy, spółgłoski. Gra jest niezwykle pomocna w nauczeniu dzieci sylabizowania, co niezwykle przyspiesza i ułatwia naukę czytania. To znakomite uzupełnienie tradycyjnego sposobu nauczania.

Twórcy:

Agnieszka Łubkowska od 2006 roku jest licencjonowanym instruktorem metody Davisa z certyfikatem Davis Dyslexia Association International w USA. Specjalizuje się w zaawansowanych metodach korekty dysleksji, nadpobudliwości psychoruchowej z deficytami uwagi, dyskalkulii, dysgrafii metodą Davisa. Prowadzi zajęcia grupowe z zakresu efektywnej nauki, szybkiego czytania, technik pamięciowych, treningów pamięci. Od 2010 roku pracuje jako nauczyciel akademicki. Jest członkiem Davis Learning Foundation w Wielkiej Brytanii.

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Od kilkunastu lat z powodzeniem zajmuje się ilustrowaniem książek i gier dla dzieci.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Zobacz także:
 • Litery. Piszę i zmazuję. 4+

  Litery. Piszę i zmazuję. 4+

  26,99 zł

 • OK Zeszyt A4 kratka/3 linie kolorowe 40 kartek

  OK Zeszyt A4 kratka/3 linie kolorowe 40 kartek

  9,90 zł

 • Zeszyt A4 w 3 linie kolorowe 32k. Majewski Unipap

  Zeszyt A4 w 3 linie kolorowe 32k. Majewski Unipap

  3,90 zł

 • Literki drukowane Tato naucz mnie czytać

  Literki drukowane Tato naucz mnie czytać

  14,65 zł

 • Literki pisane Mamo, naucz mnie pisać.

  Literki pisane Mamo, naucz mnie pisać.

  14,65 zł

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.