OK Zeszyt A4 kratka/3 linie drobne 40 kartek

9,40 zł

Producent: Visart
Kod: 19021
EAN: 5902768972139
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Wiek:

Ilość:szt.

Zeszyt A4 używany w szkołach, które wdrożyły OK System.

Zeszyt 40 kartkowy, który jest podzielony w połowie na kartki w kratkę (20 kartek) oraz kartki w drobne trzy linie (20 kartek). Dodatkowo posiada gładką białą okładkę zachęcającą do indywidualnego przygotowania przez ucznia.

Prowadzenie OK zeszytu daje uczniowi szansę na uczenie się, a nie bycie nauczanym i takie właśnie jest założenie OK Systemu. Nauczyciele zmieniają swoje podejście i zamiast starać sie wpoić dzieciom informacje, towarzyszą im w procesie zdobywania wiedzy i poznawania.

OK zeszyt jest w całości prowadzony przez ucznia. Stanowi zbiór samodzielnie przygotowanych prac i informacji nauczyciela - cele lekcji, mapy myślowe, refleksje i przemyślenia dotyczące lekcji, oceny koleżeńskie, samooceny, komentarze nauczyciela odnoszące się do pracy ucznia, prace domowe oraz odpowiedzi na kluczowe pytania.

OK zeszyt sprawdza się świetnie przy wpomaganiu indywidualnego nauczania oraz sprawia, że uczniowie uczą się planowania i stają się bardziej aktywni.


Format: A4; Liczba kartek: 40; Okładka: miękka biała.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Zobacz także:
  • Zeszyt A4 w trzy linie kolorowe 32 kartki

    Zeszyt A4 w trzy linie kolorowe 32 kartki

    4,90 zł

  • OK Zeszyt A4 kratka/3 linie kolorowe 40 kartek

    OK Zeszyt A4 kratka/3 linie kolorowe 40 kartek

    9,40 zł

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.