O zajączku, który... nie umiał zliczyć do trzech

25,00 zł

Producent: Warstwy
Kod: 08790
EAN: 9788364841125
ISBN/ISSN: 978-83-64841-12-5
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Autorzy: Mieczysław Piotrowski, Ludwik Górski

„Jest dzionek i nocka/ To dwie pory dnia/ A ziemia i niebo/ To też razem dwa/ Dwa brzegi ma rzeka/ Dwa skrzydła ma ptak/ I ja też nie jedno/ Po dwa mam. Tak, tak/ Ja uszu mam dwoje/ I oczu mam dwoje/ Już przeliczyłem i dobrze wiem/ A kiedy się boję/ Na dwóch łapkach stoję/ I dwie pietruszki na obiad zjem” – tak śpiewał z przekonaniem zajączek Edzio, że w życiu wystarczy umiejętność liczenia do dwóch.

Po kilkudziesięciu latach od pierwszego wydania przypominamy niezwykłą bajkę O zajączku, który… nie umiał zliczyć do trzech autorstwa Ludwika Górskiego, znakomitego satyryka, autora słuchowisk radiowych, przez lata związanego z Polskim Radiem. Tę pełną humoru i przygód opowieść o krnąbrnym zajączku, którego dzieci postanowiły nauczyć liczyć, zilustrował Mieczysław Piotrowski – jeden z wybitnych przedstawicieli polskiej szkoły ilustracji. To nie tylko zabawna i kształcąca opowieść dla najmłodszych czytelników, ale także znakomita książka artystyczna.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Klienci polecają również:
  • Bardzo głodna gąsienica

    Bardzo głodna gąsienica

    25,18 zł

  • Duży czy mały?

    Duży czy mały?

    20,08 zł

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.