Montessori dla każdego. Samodzielnie odkryj świat.

37,50 zł

Producent: Znak
Kod: 18738
EAN: 9788324050710
Wysyłka:48 godzin
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Wiek:

Ilość:szt.

Opracowanie: Małgorzata Ceremuga
Ilustracje: Maria Gromek

Czy wiecie, co łączy Jackie Kennedy, założycieli Google'a, Beyoncé oraz księcia Williama? Wszyscy zostali wychowani metodą Montessori!

"Montessori dla każdego" to pozycja, która pomoże rodzicom w zapewnieniu dziecku atmosfery sprzyjającej rozwojowi i odkrywaniu świata. Zgodnie z metodą Marii Montessori sposób, w jaki wychowuje się dzieci, powinien dać im możliwość na odkrycie potencjału, rozbudzić ciekawość oraz umiejętność koncentracji. Dzięki Montessori dzieci stają się samodzielne, odpowiedzialne, pełne empatii oraz chętne do współpracy w grupie. Być może również sprawi, że uda im się w pełni wykorzystać swoje możliwości i osiągnąć w pszyszłości sukces.

W książce znajdziemy zestaw ćwiczeń dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Młodsze pociechy mogą rozwiązywać zadania z rodzicami, starsze samodzielnie.

W "Montessori dla każdego" znajdują się:
- zadania polegające na obserwacji świata przyrodt,
- ćwiczenia sprzyjające całościowemu rozwojowi dziecka: wyrabianiu koordynacji oko-ręka, koncentracji uwagi; uczące rozwiązywania problemów i empatii oraz współpracy w grupie,
- wskazówki dla rodziców i podstawowe pojęcia pedagogiki Montessori.Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Zobacz także:
  • Porachunki robota Mata, czyli łamigłówki, labirynty i inne zadania matematyczne

    Porachunki robota Mata, czyli łamigłówki, labirynty i inne zadania matematyczne

    18,90 zł

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.