Komplet puzzle i książka Lokomotywa

62,00 zł

Producent: Visart
Kod: 06224
EAN: 5902768972238
ISBN/ISSN: 5902768972238
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu


To nowe debiutanckie wydanie  w wykonaniu młodej, ale niezwykle wyrazistej w swoim stylu ilustratorki - Katarzyny Boguckiej przedstawia nam Lokomotywę, całkiem nowym ujęciu. A co ciekawe - mimo, że  jest nowocześniejsze niż zwykle - to jednak retro i w jakimś sensie od razu staje się klasykiem. Do książeczki dostępne są również puzzle z ilustracją tej utytułowanej Autorki, zmuszające dzieci do uważnego i pełnego zrozumienia odbioru wiersza Tuwima. Razem jest to niezwykle spójna całość. Doskonała pozycja  dla wymagających i szukających oryginalnego prezentu.
Uzupełnieniem czytania książki Lokomotywa Juliana Tuwima z ilustrowanej przez Katarzynę Bogucką jest zabawa dużymi puzzlami z ilustracją tej samej Autorki będącą kontynuacją książki. Puzzle należy ułożyć w oparciu o uważne słuchanie wiersza - mają rozwijać nie tylko zdolności manualne, ale przede wszystkim uczyć słuchania ze zrozumieniem. To bardzo ciekawe podejście i daje Lokomotywie nowe życie. Piękne opakowanie sprawia, że komplet jest znakomitym prezentem..
Puzzle wykonane są w wysokogatunkowej bardzo grubej i sztywnej tektury - 3,3 mm i tworzy je 12 części o wymiarach ok. 10,50 x 11,3 cm.

Produkt został nagrodzony znakiem MUST HAVE na Łódź Design Festival co jest dużym wyrożnieniem dla debiutującego wydawnictwa.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Zobacz także:
 • Pan Maluśkiewicz i wieloryb

  Pan Maluśkiewicz i wieloryb

  24,25 zł

 • Wiersze dla dzieci

  Wiersze dla dzieci

  32,00 zł

Klienci polecają również:
 • Elementarz dla dzieci z dysleksją

  Elementarz dla dzieci z dysleksją

  35,50 zł

 • Daisy i przyjaciele Puzzle duże Djeco

  Daisy i przyjaciele Puzzle duże Djeco

  76,90 zł

 • Zestaw kreatywny. Naklejki

  Zestaw kreatywny. Naklejki

  32,00 zł

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.