Djeco. Ludanimo. zestaw 3 gier

157,08 zł

Producent: DJECO
Kod: 02445
EAN: 3070900084209
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Trzy gry, które ćwiczą zapamiętywanie, koordynację oko-ręka, mała motorykę dłoni, koncentrację i wyobraźnię.

Format: 30x28x9,5 cm

Zawartość pudełka:
kostka ze zwierzętami;
- kostka z kolorami;
- 15 klocków w różnych kształtach (5 kwadratowych, 6 okrągłych, 4 trójkątne) oznaczonych kolorowymi dyskami na wierzchu;
- 6 figurek zwierząt.
Instrukcja znajduje się na pudełku.
Liczba graczy: 1-4

Gra 1 - Wyścigi
Gracze po kolei rzucają kostką, następnie przesuwają swoje zwierzęta do przodu i ustawiają na kolorze, który wyrzucili na kostce. Jeśli figurka zwierzęcia dotrze do klocka na którym już stoi inna figurka ustawiamy ją obok na tym samym klocku. Jeśli ustawiając zwierzęta obok siebie na klocku okaże się że wszystkie spadną (z braku miejsca) wówczas gracz, którego zwierzątko dotarło na klocek jako ostatnie cofa się do tyłu na klocek w kolorze wyrzuconym na kostce. Pozostałe zwierzęta pozostają tam gdzie były. Kiedy gracze znajdą się blisko końca okręgu i jeśli na kostce wyrzucą kolor klocka, który jest zajęty bądź nie będzie wcale klocka w tym kolorze wówczas zostają na miejscu.

Gra 2 - Schowaj i znajdź
Pierwszy z graczy rzuca kostką i stara się znaleźć zwierzątko wyrzucone na kostce podnosząc wybrany samemu klocek. jeśli znajdzie zwierzątko którego szukał zabiera je i stawia przed sobą, jeśli nie znajdzie zwierzątka, którego szukał bądź okaże się że pod klockiem nie ma zwierzęcia kolejny gracz rzuca kostka i tak dalej.

Gra 3 - Zbuduj wieżę
1 wersja: dzieci wybierają po kolei klocek bądź zwierzątko i układają je jedno na drugim gracz, który spowoduje swoim ruchem, że piramida się rozpadnie przegrywa grę. 2 wersja: bierzemy jedną kostkę z kolorami i jedną ze zwierzątkami, gracze po kolei rzucają dwoma kostkami na raz kostką z kolorami pokazuje który klocek bądź zwierzątko, gracz ma użyć do budowy piramidy. Kiedy nadejdzie jego kolej rzutu kostkami, każdy gracz musi wybrać klocek bądź zwierzątko odpowiednio do tego co wypadło na kostkach. Jeśli pod koniec gry nie ma już odpowiedniego klocka bądź zwierzątka do tego co wypadło na kostkach gracza omija kolejka. Klocki i zwierzątka ustawiamy jedno na drugim bądź w ich środku tak aby powstała piramida. Gracz który spowoduje swoim ruchem, że piramida rozpadnie się przegrywa.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Zobacz także:
 • Monster Gala Gra pamięciowa Gala Potworów Ludattica

  Monster Gala Gra pamięciowa Gala Potworów Ludattica

  109,50 zł

 • Djeco. Camouflanimo. Kamuflaż

  Djeco. Camouflanimo. Kamuflaż

  51,66 zł

 • Djeco. Rapido météo. Ubierz misia

  Djeco. Rapido météo. Ubierz misia

  67,47 zł

 • Bawię się Spostrzegawczość Gra edukacyjna

  Bawię się Spostrzegawczość Gra edukacyjna

  29,90 zł

 • Szachy drewniane szkolne Kukuryku

  Szachy drewniane szkolne Kukuryku

  59,50 zł

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.